Steam Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
steam ekran görüntüsü alma

Steam Ekran Görüntüsü Alma nasıl yapılır? Steam ekran görüntüsü nasıl alınır? Bugün sizin için bunu anlatıyoruz!

Steam Ekran Görüntüsü Alma

Steam Ekran Görüntüsü Almak nasıl yapılır? Steam’de oyun oynarken ekran görüntüsü alarak oyundaki başarılarınızı ölümsüzleştirmek ister misiniz? Bazı oyunlar ekran görüntüsü almaya izin vermezken, Steam bunu sizin için yapıyor.

Bunu yapmak için öncelikle oyununuza Steam üzerinden giriş yapın. Daha sonra, oyun oynarken ekran görüntüsü almak için F12 tuşuna basın. Eğer Macbook kullanıcısıysanız, F12 ve Fn tuşuna aynı anda basın. Steam içinde oynadığınız oyunların ekran görüntüsünü alıp oyunlardaki başarınızı arkadaşlarınıza göndermek, sadece birkaç salisenizi alacak bir olay.

Peki, Steam ekran görüntüleri nereye kaydedilir?

Steam’den giriş yaptığınız oyununuzdan aldığınız ekran görüntülerini bulmak için Steam’e giriş yapın ve menüye tıkladıktan sonra Görünüm’e basın. Ardından Ekran Görüntüleri ile birlikte aradığınızı kolayca bulacaksınız! Dilediğiniz ekran görüntüsünü bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızda da muhafaza edebilirsiniz. Screenshotlar sayesinde oyun oynarkenki başarılarınızı kolayca kaydedebilir, ilerleyen zamanlarda rekabetinizi tüm arkadaşlarınıza ispatlayabilirsiniz.

İşte bu kadar! Sizin için hazırladığımız tüm yazılardan haberdar olmak için aktif olarak her gün web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. İşinize yarayabilecek birçok güncel teknolojik haberleri buradan edinebilirsiniz! Sorunuz olursa yorumlar kısmına bekliyoruz. Herkese mutlu, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...