Yeni Haftalık Haber Bülteni

by Merve Taş
haftalik haber bulteni

Bu haftalık haber bülteni konularına hoş geldiniz! Haftalık haber bültenini işgal eden trend konular neler?

Haftalık Haber Bülteni: Haftanın popüler konuları

Geçtiğimiz haftanın en dikkat çeken manşetleri şu şekilde:

Diablo Immortal

Diablo Immortal, son yıllara kıyasla oldukça popüler olmaya başladı. Eğer bu oyunu denemek istiyorsanız, son zamanların en popülerleşen oyununa mutlaka bir şans vermenizi öneririz. Sadece birkaç saatte oyunla ilgili istediğiniz yetkinliğe kavuşabilir, hızlıca ilerleyerek oyunun keyfini sürebilirsiniz!

Plex

Plex uygulamasını bilmeyen var mı? Son aldığı güncellemelerden sonra değişen Plex, eski kullanıcılarını bu konuda mutsuz ediyor. Hizmet tamamen kendi özünden farklı bir noktaya geldiği için eski popülerliğini kaybetmeye başlandığını söylüyor.

Kullanıcıların yarısı Plex’in son halinden memnunken, diğer yarısı da gerçekten yeni halinden hoşlanmıyor.

Netflix

haftalık haber bülteni

Son zamanlarda popülerliğini kaybeden biri varsa, bunun kesinlikle Netflix olduğunu söylemek mümkün. Hem rakiplerine kıyasla artan fiyatı, hem içerik akışı gibi sebepler yüzünden oldukça büyük eleştirilere maruz kalıyor.

Yine de hala daha dünyanın en çok izlenen dijital platformu olma yolunda hızla ilerleyen Netflix, Stranger Things gibi orjinal içerikleri sayesinde hala ayakta olduğuna dair dedikodular dolaşıyor. Birçoğumuz alışkanlıktan hala Netflix’e giriyor olsak da, sevilen şovlarını artık yayınlamaması gibi nedenlerle de eski şanını sürdüremeyecek gibi gözüküyor.

WhatsApp

Eskiden MSN Messenger ne kadar kullanılıyorsa, günümüzde de bir o kadar sık kullanılan başka bir uygulama: WhatsApp! WhatsApp, yeni bir özellik ile son zamanlarda sıkça konuşuluyor. Bu yeni özellik ise, çevrimiçi olduğunuzu gizlemenizi sağlıyor.

Bu ne demek? Çevrimiçi olduğunuzu sadece sizin belirleyebildiğiniz kişilere göstermenizi sağlayan bu özellik, yakın zamanda kullanıma sunulacak.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...