Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatı Nasıl Olacak?

by Merve Taş
Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü ne zaman çıkacak? Apple Sanal Gerçeklik Gözlük fiyatı ve özellikleri nedir?

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğünün , Apple firmasının deyim yerindeyse göz bebeği! Uzun yıllardır üzerinde çalıştıkları sanal gerçeklik gözlüğü hakkında sonunda elle tutulan veriler elde edebiliyoruz. Peki, sanal gerçeklik gözlüğünün özellikleri ne olacak? Fiyatı nasıl olacak? Aşağıda sizin için anlatıyoruz!

Apple Sanal Gerçeklik Gözlük Fiyatı

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğünün Fiyatı ne kadar olacak? Sanal gerçeklik gözlüğü, Apple’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir ürün ve piyasaya sunulması merakla bekleniyor. Tüm ürünlerinde spesifik farklılıklar üzerinde uzun süre Ar-Ge çalışmaları yapan Apple, sanal gerçeklik gözlüğünün 2023 yılında piyasaya sürüleceği hakkında açıklama yaptı. Mark Gurman’ın yaptığı açıklamalara göre, fiyat olarak pahalı bir ürün olacağa benziyor.

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nün fiyatı ise 2.000-3.000 Dolar arasında olacağı konuşuluyor. Bu, USD biriminde bile oldukça yüksek bir fiyatken, ülkemizde kaç paraya satışa sunulacağı merakla bekleniyor.

Apple Sanal Gerçeklik Gözlük Özellikleri

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğünün özellikleri arasında M2 işlemciye sahip olacağı ve 10’dan fazla kameraya sahip olacağı bilgilerine sahibiz. Diğer özellikleri hala merak konusu; sızdırılmasa bile zamanla öğreneceğimizi düşünüyoruz! O gün geldiğinde, ürünün tüm özelliklerini incelemek üzerine burada olacağız. Merak ettikleriniz varsa yorumlarda buluşalım!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...