Steam İndirimleri Ne Zaman?

by Merve Taş
steam indirimleri

Steam İndirimleri Ne Zaman? Steam ne zaman indirime girer 2022?

Steam İndirimleri Ne Zaman?

Steam İndirimleri ne zaman? Steam ne zaman indirime girer 2022? Steam, birçok oyunu edinebildiğimiz online bir platformdur. Hepimizin bildiği gibi yılın bazı dönemlerinde indirime girer ve birçok kişi Steam indirimlerini bekler! Yüzlerce oyunda büyük oranda indirim olur. Genellikle bu indirimler bir haftaya yakın sürer ve beklediğiniz tüm ürünleri edinebilmenizi sağlar. Eğer kaçırdığınız indirimler varsa üzülmeyin! 2022’nin sonuna kadar bir indirim daha bizi bekliyor. Peki, ne zaman olacak?

Steam Ne Zaman İndirime Girer 2022?

Steam ne zaman indirime girer 2022? 2022’deki Steam kampanyalarını kaçırdıysanız, önümüzde bizi bekleyen ve tarihleri açıklanan Steam kampanyalarını sizin için açıklamaktan mutluluk duyuyoruz!

  • Steam Sonbahar İndirimi: 22 Kasım – 29 Kasım 2022
  • Steam Kış İndirimi: 22 Aralık 2022 – 5 Ocak 2023
  • Steam Bahar İndirimi: 16 Mart – 23 Mart 2023

Yukarda belirlenen tarihlerde indirimler bizi bekliyor! Black Friday dönemini kapsayacak olan haftadan Steam de nasibini almış ve bizim için harika bir indirim dönemi hazırlamış. Önümüzdeki indirim döneminde müsait olacaksanız üzülmeyin; Steam genellikle mevsimsel indirimler yapar ve bunlardan birine mutlaka denk gelebilirsiniz. İndirim döneminden önce kampanyadan yararlanmak istediğiniz oyunları istek listenize eklemeyi ve kampanya zamanını kaçırmamak adına telefonunuza alarm ya da anımsatıcı kurmayı unutmayın! İndirim döneminde hangi oyunları almak istiyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...