iOS 16.2 Beta 2 Yayınlandı! Beta Programını Tanıyın

by Merve Taş
iOS 16.2 Beta 2

iOS 16.2 Beta 2 yayınlandı! iOS 16.2’de ne yenilikler var?

iOS 16.2 Beta 2 Sürümü Yayınlandı!

iOS 16.2 Beta 2 sürümü an itibariyle yayınlandı! iOS 16’nın 2. beta sürümü; kilit ekranında yer alan yeni widget ları içeriyor. Uzun zamandır widget tasarımı üzerinde çalışan Apple, kilit ekranını daha kullanışlı ve daha zengin hale getirmeye çalışıyor.

Widget tasarımlarındaki yeniliklerin yanında, Apple Music tarafında da yenilikler bizleri bekliyor. Apple Music’te yeni animasyonların yer alacağı ve küçük hataların geliştirilerek iyileştirileceği konuşuluyor. Bilindiği üzere Beta 1 sürümü sadece geliştiricilere yayınlanmıştı; ikinci beta sürümü de birçok özellik eklenerek halka açık olarak yayınlandı. Henüz hiçbir özellik sızdırılmadı ki bu gerçekten çok şaşırtıcı, çünkü bilindiği üzere yeni yazılım sürümlerinde mutlaka birkaç özellik sızdırılırdı.

Beta 2 sürümünün içinde genel olarak iOS yazılımındaki hataların iyileştirileceği ve birkaç yeni özelliğin piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Yapılan değişiklikler zaten AppleInsider’da yayınlamıştı; bunlara ek olarak ilaç hatırlatmalarında da yenilikler olacağı söyleniyor. İlaç hatırlatma özelliği iOS 16’da yayınlanmıştı ve hiçbir özellik iyileştirme almadan kalamıyor.

Henüz geliştirme aşamasında olan bu yeni sürüm, birçok yeniliği mi getirecek? Yoksa birçok iyileştirmeyi mi? Yeni iOS 16 sürümü yayınlandığında göreceğiz. Son olarak, bu yazılımın hala hazırlık aşamasında olduğunu belirtelim; buradan da henüz oturmayan bazı özellikler olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Yazılımın yeni sürümü yayınlandığında yenilikleri anlatmak için burada olacağız!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...