Apple Watch 8 Ultra: Hayaldi Gerçek Oldu!

by Merve Taş
Apple Watch 8 Ultra Özellikleri

Apple Watch 8 Ultra artık satışta! Watch 8’e ek olarak tasarlanan Watch 8 Ultra; sporcuların aranan kanı diyebilir miyiz? Bizce diyebiliriz!

Apple Watch 8 Ultra Özellikleri

Apple Watch 8’in Ultra modeli, 49 mm’lik gövdesi ile göz dolduran bir tasarıma sahip! Titanyumdan oluşan gövdesi ile darbelere daha dayanıklı ve daha iyi bir ekran deneyimi sunuyor. Alışık olduğumuz Apple Watch Series tasarımlarının dışına çıkarak 2 hoparlörü ve üçüncü bir düğmesi bulunuyor; ayrıca Digital Crown da daha geniş.

Tüm bu tasarımsal özelliklerini bir kenara bırakırsak; diğer Apple Watch’lara göre 36 saate kadar pil ömrü vaad ediyor. Kullanıma sunulan bir moduyla da 60 saate kadar performans gösterebiliyor! Şaka değil!

Navigasyon özelliğini saatinizden ne kadar kullanıyorsunuz bilmiyoruz ama sporcular için tasarlanan bu saatin navigasyonu da oldukça geliştirilmiş; daha güçlü bir GPS sizleri bekliyor. Eklenen üçüncü düğme olan Eylem Düğmesi ile antrenmana başladığınız anda saatinizin antrenman modunu aktifleştirebilirsiniz! Aynı zamanda siren özelliği 180 metre uzaktan bile duyulabilir; bunu da yeni hoparlörü ile sağlayabilir. SpO2, EKG, vücut ısısı izleme vb. özellikler de tabi ki mevcut. Amerikan askeri standardı MIL-STD 810’un kriterlerine tamamen uyum sağlıyor. 40 metreye kadar dalışlarınızda da tamamen kendini koruyor; bunu ise Oceanic+ uygulaması ile gerçekleştiriyor.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...