iPhone 15 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 15 Nasıl Olacak?

by Merve Taş
iphone 15

iPhone 15 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 15 Nasıl Olacak?

iPhone 15 Nasıl Olacak?

2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone’un son modeli; Apple Watch 8 gibi Ultra modeliyle karşımıza çıkacak gibi gözüküyor! Bu yeni telefon, bu zamana kadar yapılmış en yenilikçi ve en teknolojik iPhone olacak gibi gözüküyor!

Birkaç gün önce tanıştığımız iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ailesi; birçok özellik tarafından kendini kanıtlamış ve özellikle Pro ve Max modelleri ile kendini ispatlamıştı. Teknoloji gurularından tam not alan iPhone 14, bizi gelecek modeller konusunda daha çok heyecanlandırdı.

iPhone 15 Ne Zaman Çıkacak?

Gelecek yıl piyasaya sürülmesi beklenen Ultra modeli, diğer iPhone modellerine göre birçok farklı özelliği ile farkını ortaya koyacak gibi gözüküyor. Apple’ın yaptığı açıklamaya göre 15, 15 Pro ve 15 Pro Max modelleri arasında bariz farklar olacak ve daha fazla ayrım olacağı benziyor.

Apple Watch 8 serisinde piyasaya sürülen Ultra modeli; yeni gelecek iPhone modellerinde Ultra modelinin piyasaya sürüleceği konusunda bir ışık yakmıştı ve Mark Gurman da bu durumu doğruladı: iPhone’un yeni modelinde Ultra modeli kesinlikle karşımıza çıkacak! Birçok özellik konusunda üstünlüğünü daha piyasaya sürmeden konuşturmaya başlayan yeni iPhone Ultra, Android telefon üreticileri gibi üst modellerde daha üst özellikler kullanacağını belirtiyor.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...