Bilinmeyen iPhone Özellikleri!

by Merve Taş
bilinmeyen iphone özellikleri

Bilinmeyen iPhone Özellikleri ile iPhone’unuzu yeniden keşfedin! iPhone özellikleri nelerdir? iPhone Rahatsız Etme Modunu Kişiselleştirin, iPhone Bilinmeyen Aramaları Susturma, iPhone Kontrol Merkezini Değiştirme, iPhone Aile Paylaşımı…

Bilinmeyen iPhone Özellikleri!

Bilinmeyen iPhone Özellikleri, bugünkü konumuzun ana başlığını içeriyor! Eğer çevrenizde sizin bilmediğiniz birçok özelliği kullanan iPhone kullanıcıları varsa ve bu özellikleri nereden öğrendiklerini merak ediyorsanız, merak etmeyin, bugün size bu özelliklerden bahsediyor olacağız! Sizin için birbirinden benzersiz birçok özellik arasından en az bilinenleri derlediğimiz yazımıza hoş geldiniz.

iPhone Bilinmeyen Aramaları Susturma

iPhone bilinmeyen aramaları susturma özelliği sayesinde telefonunuza kayıtlı olmayan birisi sizi aradığı zaman telefonunuza arama bildirimi gelmez, telefon uygulamasına girdiğinizde gözükür. Bu özelliği devreye sokmak için Ayarlar’a, ardından Telefon’a gidin. Aşağı kaydırarak Bilinmeyen Aramaları Sustur’a tıklayın.

iPhone Kontrol Merkezini Değiştirme

iPhone kontrol merkezini değiştirme özelliği sayesinde kontrol merkezinde bulunan ve hiç kullanmadığınız kısayolları kaldırabilir ve telefonunuzda en sık kullandığınız bazı kısayolları aktifleştirebilirsiniz. Bunun için Ayarlar’a ve Kontrol Merkezi’ne gidin, ardından istediğiniz uygulamaları kaldırın ya da ekleyin!

iPhone Rahatsız Etme Modunu Kişiselleştirin

iPhone Rahatsız Etme Modu, birçoğu tarafından çok sevilse de birçok kişi de hiçbir şekilde kullanmayı sevmiyor. Artık yeni sürümlerde odaklanma gibi birçok farklı varyasyonu içeren rahatsız etmeyi kişiselleştirmek için Ayarlar, ardından Odak’a gidin ve yenilenmiş rahatsız etme özelliklerini keşfedin.

iPhone Aile Paylaşımı

iPhone aile paylaşımı sayesinde satın aldığınız tüm uygulamaları ailenize eklediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Tüm bunların da yanında aile paylaşımına eklediğiniz kişilerin konularını da görebilirsiniz. Bunun için Ayarlar’a gidin ve Apple Kimliği’ne tıklayın. Ardından Aile Paylaşımı’na tıklayarak ailenize eklemek istediğiniz kişileri seçin. İşte bu kadar!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...