AirPods Özellikleri Nelerdir? En Sevilen Özellikler!

by Merve Taş
airpods özellikleri

AirPods Özellikleri Nelerdir?

AirPods Özellikleri Nelerdir?

AirPods Özellikleri Nelerdir? Eğer bir AirPods sahibiyseniz ya da satın almayı düşünüyorsanız, sizin için harika bir rehber hazırladık! Aşağıda AirPods’ların en sevilen özelliklerini derledik, okumaya devam edin.

Cihazlar Arasında Geçiş Yapın

AirPods’larınızı hangi cihazınızla eşleştirdiniz? Kulaklıklarınızı bir cihazla eşleştirdiğiniz zaman, aslında cihazınıza değil Apple Kimliği’nize bağlamış olursunuz. Bunun en büyük avantajı da, diğer Apple cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilecek olmanızdır! Yani, iPad ya da Mac ya da diğer tüm cihazlarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak istemezseniz, Ayarlar’a giidp Bluetooth’un (i) kısmına tıklayarak kapatabilirsiniz. “Bu iPhone’a son bağlanıldığında” seçeneğini seçmeniz yeterli!

Kısayolları Kullanın

Eğer 1. nesil ve 2. nesil AirPods’lara sahipseniz, iki kulaklığın da kendine has durdurma ve başlatma kısayolları vardır. Üçüncü nesillerde ise bambaşka sensörler bulunur. Bunları düzenlemek için Bluetooth’a tıklayın ve (i)’ye tıklayın.

Aktif Gürültü Engelleme

Aktif gürültü engelleme belki de kablosuz kulaklıkların en büyük laneti olabilir. Eğer daha önce kablosuz kulaklık kullandıysanız, mikrofondan arkadaki çoğu sesleri aldığına şahit olmuşsunuzdur. AirPods Pro ya da AirPods Max ile bu tabuları yıkabilir, aktif gürültü engelleme özelliği ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Siri’yi Kullanın

AirPods’larınız hangi cihaza bağlıysa o cihazda Ayarlar’a gidin, ardından Hey Siri’yi Dinle özelliğini etkinleştirin. Daha sonra cihazınıza kulaklıklarınızı bağlayın ve Hey Siri komutunu verin.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...