Steam Özellikleri ile Steam’i Yeniden Keşfedin!

by Merve Taş
steam özellikleri

Steam özellikleri nedir? Steam Depolama Yöneticisi, Steam İstek Listesi, Steam İndirimleri… Steam’de en çok sevilen ve bilinmeyen özellikleri anlatıyoruz!

Steam Özellikleri Nelerdir?

Steam özellikleri nelerdir? Steam, eğer oyun dünyasına kendinizi adadıysanız, sık sık ziyaret ettiğiniz bir mağazadır! Birçok oyunu barındıran geniş kütüphanesi sayesinde herkese hitap eden Steam’in birçok oyunu vardır ve bunların arasından kendinize en uygun oyunu bulamamanız işten bile değildir.

Bugünkü yazımızda sizin için Steam’in en sevilen ve belki de en bilinmeyen özelliklerini anlatıyoruz. Eğer vereceğimiz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Hazırsanız, başlıyoruz!

Steam Depolama Yöneticisi

Steam depolama yöneticisi özelliği sayesinde kitaplığınızda yer kaplayan oyunları görebilirsiniz. Depolama Yöneticisi, sürücünüzde en çok yer kaplayan oyunları ve diğer tüm oyunları boyutları ile birlikte listeleyerek gösterir.

Steam İstek Listesi

Steam İstek Listesi kısmı, bir oyunu daha sonra satın almak istiyorsanız ya da indirimleri takip etmek istiyorsanız harika bir özelliktir! Daha sonra satın almak istediğiniz tüm oyunları görmek için istek listesine ekleyebilirsiniz; böylece henüz yayınlanmayan oyunlar Steam’e geldiğinde, oyunlar indirime girdiğinde ya da diğer tüm güncelleme haberlerinde tarafınıza bildirim ve mail gönderir.

Steam İndirimleri

Steam indirimleri, yılın belirli zamanlarında gerçekleşerek oyun severleri oldukça sevindirir. Daha önce Steam İndirimleri’nin ne zaman olacağına dair bir yazı yayınlamıştık; onu okuyarak önümüzdeki indirim zamanından haberdar olabilirsiniz.

Günümüzde ve özellikle de ülkemizde gittikçe artan oyun fiyatları sebebiyle çok merak ettiğiniz ve oynamaya can attığınız tüm oyunların indirimlerini takip etmenizi öneririz, çünkü yapılan indirimler gerçekten de takip etmeye değer!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...