Epic Games ’in Aralık Ayına Özel 15 Gün Ücretsiz Sunacağı Oyun Listesi

by teknohall
epic-games-store

Epic Games, online oyun satın alma platformları arasında en çok ücretsiz oyun seçeneği sunmasıyla öne çıkıyor. Her hafta sunduğu çeşitli ücretsiz oyunlarla göz dolduran Epic Games, aralık ayına özel 15 oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunacağını açıkladı. Ancak resmi olarak henüz bu oyunların ne olacağı açıklanmış değil. Şu ana kadar resmi olarak elimize ulaşan tek bilgi bu 15 oyunun ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulma süresinin 17 Aralık’ta başlayıp yılbaşından sonra sona ereceği. Kaynağı belirlenemeyen sosyal medya platformlarında paylaşılan bir liste ise oyun severlerde büyük bir heyecan yaratmış durumda. Gün gün hangi oyunların ücretsiz olacağı detaylıca belirtilmiş olan bu listeyi ve bu listedeki oyunları kısaca sizler için inceledik.

epic-games-store

Ücretsiz Olacak Epic Games Oyunları

Dying Light

59,99 TL’den satışa sunulan aksiyon/survival türü olan bu oyunda kaynağı belirlenemeyen bir virüsün hızla yayılması nedeniyle zombi istilasından hayatta kalma konu ediniliyor. Ucu açık bir şehirde çeşitli malzemeler toplayarak çeşitli araç gereçler üreterek zombilere karşı savaşıyorsunuz. Steam’de olumlu ve çok olumlu oy derecelerinin sahibi olduğunu söylemekte fayda var.

dying-light

Resident Evil 7

24 Aralık 2017 yılında yayımlanan artık kült haline gelen Resident Evil serisinin 7. oyunu. Normalde almak isteseniz 89 TL’den satışa sunuluyor.

resident-evil

The Witcher 3

Yine oyun dünyasında klasikleşmiş bir seri The Witcher’in 3. oyunu olan The Witcher 3 ile macera kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Satın alma fiyatı ise normalde 59,99 TL. Ancak yayınlanan listeye göre aralık ayında bedavaya sahip olabileceğiniz oyunlardan biri.

the-witcher-3

Mass Effect Andromeda

Mass Effect evreninde yeni bir dünya arayışı içinde maceradan maceraya koşacağınız bu oyun ise almak istediğinizde Deluxe Edition’u 199 TL.

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed’in konusu eğer bir gamer iseniz anlatılmaya gerek duyulmayacak kadar bilindik. Bu oyunda piramitlerin sırrını çözerken çeşitli mistik yaratıklarla ve düşmanlarla çetin bir savaş içine girişiyorsunuz. Satış fiyatı ise 269 TL. Eğer denildiği gibi ücretsiz olarak platformda yer alacaksa kesinlikle kaçırılmaması gerek diye düşünüyoruz.

Metal Gear Solid V

Bir diğer kült haline gelmiş oyun ise Metal Gear Solid V. Yayınlandığı tarihten beri oyuncuların büyük beğenisini toplayan bu oyunun fiyatı ise 55 TL. Ancak Deluxe versiyonunu almak istediğinizde bu rakam 99,50 TL ye kadar çıkabiliyor.

metal-gear-solid

The Evil Within 2

134 TL’den piyasaya sürülen bu oyunda Dedektif Sebastian Castellanos’un kızı Lilly’i kurtarmak için girdiği korku dolu bir serüven içinde kayboluyorsunuz. Korku oyunlarından vazgeçemiyorsanız denemeniz gereken bir oyun.

Far Cry 5

Far Cry serisi anlatılmaz yaşanır. Piyasaya sürdükleri her oyunda, oyuncuları mest ediyorlar denebilir. Ölümcül bir külte açtığınız bu savaşta sizi birçok serüven bekliyor. Steam’de ve Epic Games’te şu an satış fiyatı ise 269 ila 310 civarında editionlarına göre değişiyor.

Fallout 4

Bu listede bizi en çok heyecanlandıran oyunlardan biri de Fallout serisinin 4. oyunu. Ucu açık bir fallout evreninde oğlu Shaun’u bulmak için mücadele eden bir karakterin maceralarına ortak oluyoruz. Önceki Fallout oyunlarından farklı olarak yerleşim yerleri inşa edebiliyorsunuz ancak bunun için gittiğiniz her yerden çeşitli araç gereçler toplamanız gerekli. Open World deneyimini sonuna kadar yaşamak için kesinlikle oynanması gereken oyunlar listesinde yer alıyor. Fiyatı ise 133 TL.

Borderlands 3

Vault Hunter olarak yeni maceralara hazırsanız ve Borderlands serisine de aşinaysanız kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun. Oylamasının yüksek olduğunu ve fiyatının da 101,97 TL olduğunu belirtelim.

borderlands-3

Monster Hunter: World

Steam’de 139 TL’den satışa sunulan bu oyunda ejderha ve birçok çeşitli yaratığı avlama imkânınız mevcut. Tatmin edici grafikleriyle listede göze çarpan bir diğer oyun.

Dragon Age Inquisition

Ejderha temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız bir başka seçenek ise Dragon Age. Game of the Year ödülü dahil birçok oyun ödülünü kazanmış bu oyun da şans verilmesi gereken oyunlar arasında yer almakta. 69,99 TL’den satışa sunulmuş.

Horizon Zero Dawn

Bu oyunla ilgili tek söyleyeceğimiz şey şu; gelecekte robotların yönettiği bir alternatif dünyayı keşfet ve maceranın içine dal! Fiyatı 275 TL.

Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s serisinin bir oyunu olan bu oyunda farklı düşmanlarla dolu olan açık bir dünyada mücadele ediyorsunuz. Seriyi bilen, ne kadar başarılı olduğunu da bilir. Fiyatı Epic Games’te şu an 269 TL. Fiyatının pahalılığı ve oyunun kalitesini düşündüğümüzde, ücretsiz olarak sunulacak olma fikri bile heyecan yaratıyor.

ghost-recon-breakpoint

Hitman 2

Listenin son oyunu ise bir klasik. Hitman serisinin 2. oyunu. 102,50 TL’den satışa sunulan bu oyunun da ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulacağı söylenenler arasında.

Related Posts

Yorum Bırakın...