Warframe Yareli Yetenekleri Açıklandı – Sisters of Parvos Güncellemesi

by Ayse Genc
warframe

Warframe geliştiricileri, Devstream 155’te Yareli’yi tanıttı. Bu, oyuna bir Warframe olarak eklenen yeni bir karakter olacak. Yareli, Sisters of Parvos güncellemesinin bir parçası olacak. Bilmeyenler için Sisters of Paravos oyunu daha önce Corpus Liches olarak biliniyordu. Yareli hakkında bilmeniz gereken her şey yazımızda.

Digital Extremes tarafından geliştirilen ve yayınlanan Warframe, popüler olan çok oyunculu, üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oynaması ücretsiz oyunu oynamak oldukça zevkli. Hem PvP hem de PvE oyun modları sunar. Milyonlarca oyuncu, her güçlü Warframe’in sınırlarını test etmek için oyunda zaman geçirmeyi oldukça seviyorlar. Zaman zaman geliştiriciler oyuncuları yeni içeriklerle kutsamak için büyük bir güncelleme yayınlar. Bununla birlikte oyuncular yeni Warframe’lerle de tanışıyor ve şu anda herkes Yareli’nin gelişini dört gözle bekliyor.

Warframe Yareli Yetenekleri

İlginç bir şekilde Yareli, Warframe’e kendi çizgi romanı ve mini göreviyle gelecek olan bir “anime kızı”. Matias Tapia adlı serbest çalışan bir sanatçının hayran tasarımı olan bir Warframe’dir. Tüm yetenekleri bu yayında gösterildi. Kritiklerinde stat artışları sağlayan pasif yeteneğiyle daha benzersiz görünüyor. Yareli, “Marulina” adlı k-drive yaratığını da canlandırabilecek bir yeteneğe sahip. Kalabalığı kontrol etme potansiyeli iyi olan çok çevik bir karakter gibi görünüyor.  “Waveriders #1” adlı bir mini görev aracılığıyla sahip olunabilecek. Bunun ne anlama geldiği lansmana yaklaştıkça ortaya çıkacak.

Su temalı Warframe Yareli’nin inanılmaz yetenekleri;

Pasif: Yareli’nin pasif yeteneği, hareket halindeyken ikinci silahla daha fazla hasar verilmesini sağlar.

Deniz Tuzakları: Yareli bu yeteneği kullanarak düşmanların üzerine zamanla hasar verecek su kabarcıkları yapıştırabilir.

Merulina: Bu yetenek, Warframe üzerindeyken Yareli’nin aldığı hasarın bir kısmını emebilen, sağlığa dayalı bir K-drive’dır.

Aquablades: Bu yetenkle Yareli, menzil içindeki düşmanlara çok kanlı hasar veren temel olarak dönen su bıçakları fırlatır.

Cyclone Strike: Yareli’nin güçlü bir kasırgada düşmanları yakalayan ve onları havaya fırlatan ultisi.

Warframe

SisterS OF PARVOS Güncellemesi

Sisters of Parvos daha önce Corpus Liches olarak adlandırılıyordu.  Corpus Liches, Warframe’e çok yakında gelecek olan yeni “ata tabanlı düşmanlar”. Yeni Warframe Yareli’nin yanı sıra, Sisters of Parvos güncellemesi oyuna başka harika içerikler de geliyor. Ne yazık ki, yaklaşan bu büyük güncelleme için herhangi bir potansiyel çıkış tarihi yok. Ancak geliştiriciler, oyunculara çok yakında tüm platformlara aynı anda ulaşacağına dair güvence verdi.

Bu güncellemenin en önemli ilavesi Sisters of Parvos’tur (SoP). Bunlar, Kuva Lichlerinin Corpus eşdeğeridir. Yani bu, kişiselleştirilmiş bir Lich veya Sister of Parvos’u ortaya çıkarmak için bir Warframe atasına sahip olmak anlamına gelir. Daha sonra, yıldız haritasındaki SoP tarafından işgal edilen alanlarda savaşmakla görevlendirilirsiniz. Sisters’ın yeni ve alternatif Corpus silahlarına sahip olacağı göz önüne alındığında bu, yeni silahlar açısından oldukça büyük bir güncelleme olacak. Kuva Liches, çok popüler Zarr, Hek ve Grattler gibi, düşme tablolarında da yeni Kuva varyant silahlarına sahip olacak.

Warframe

Sisters’ın düşme tablolarında Arca Plasmor, Flux Rifle, Tetra, Cycron ve Detron gibi silahlar olacak. Kuva silahlarıyla örtüşmesi için, bu Corpus silahlarında “Granum” ön eki olacak. Yani değiştirilmiş istatistikler, öncü Warframe unsurları ve 40. seviyeye çıkma potansiyeli ile gelecekler. Geri dönen bazı silahlara ek olarak Granum’u alacaklar.  Bu güncellemenin Lich tarzı Sisters yönüne ek olarak, Komuta için 10. gerçek seviye olan Ergo Glast’tan elde edilebilecek bir avuç yeni mal ve sohbette işe alım sekmesini kullanmanın yanı sıra klanınızın reklamını yapmanın yeni yolları olacak.

Okumak isteyebileceğiniz diğer yazılarımız;

Related Posts

Yorum Bırakın...