Oyun Severlerin Beklediği Güncelleme CS:GO ’ya Geldi

by teknohall
counter-strike

Counter Strike: Global Offensive oyunu, özellikle online oyunlar arasında en popüler oyunlar arasında yerini çoktan sağlama aldı. Bugüne kadar pek çok güncellemeye ev sahipliği yapan CS:GO oyununun beklenen son güncellemesi de sonunda geldi. Oyunun ufak buglarının giderilmesinin ve iyileştirilmesinin yanı sıra, dünya haritasında da yenilikler mevcut.

counter-strike

Online oyun denildiğinde adını tariha yazdırmış bir oyun CS GO

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen online bir oyun.  Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS:GO, Ağustos 2012’de Microsoft Windows, macOS, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya sürülürken, Linux sürümü 2014’te piyasaya sürüldü.

Online oyun severlerin en sevdiği popüler oyundan biri olan oyun, 2012 yılından beri adını oyun dünyasında altın harflerle yazdırmış durumda. Onlnie oyun rekabet maçlarında dünyada en çok izleyicisi olan oyun olarak biliniyor. Öyle popüler ki, CS:GO online rekabetleri CS:GO Major Championships adıyla yapılıyor.

Bu kadar popüler olan bir oyunun, haliyle güncellemeleri de bir o kadar önemli. 2012 yılından beri sayısız güncelleme ve geliştirme yapılan CS:GO oyununa son gelen güncelleme de oyun severleri hayal kırıklığına uğratmayacakmış gibi duruyor.

Haritalar hem görsel hem içerik olarak zengileşiyor

Valve, 27.05.2021 tarihli CS:GO güncellemesini indirmeye hazır olarak tüm CS:GO oyuncularına sunmuş durumda. Hem renk hem de görsel olarak haritaların geliştirildiği ve özellikle Ancient ismiyle bilinen Türkiye haritası oldukça yenilenmiş gibi görünüyor. Sadece Ancient haritasında değil, Mocha, Grind ve Cache isimli haritalarda da rotüşlar mevcut.

cs-go

Sadece görsellik değil, performans artışı da hedeflenmiş

Görsel ve sanatsal geliştirilmelerinin yanı sıra, oyundaki çeşitli bugların ve açıkların giderilmesi için performans yenileme de bu güncellemenin içinde yer alıyor. Aynı zamanda oyunun grafiklerinin de iyileştirilmesi, oyuncu düşük grafik ayarlarında oynasa bile daha iyi bir grafik görünümü sunulması hedeflenmiş.

Kısacası hem görsel ve sanatsal hem de oyun performansını güçlendiren ana güncelleme an itibariyle tüm oyun severlerin beğenisine sunulmuş durumda. Oyuna sahip olan her oyuncu indirebilir ve deneyimleyebilir.

Related Posts

Yorum Bırakın...