iPhone Her Zaman Açık Ekran Nasıl Kapatılır?

by Merve Taş

iPhone Her Zaman Açık Ekran nasıl kapatılır? Always on Display nasıl kapatılır?

iPhone Her Zaman Açık Ekran

Her Zaman Açık Ekran bildirimlerini kapatmak bazen oldukça fazla işinize yarayabilir. Hem bildirimleri hem duvar kağıdını kapatarak Always on Display ekranını daha düzenli tutabilirsiniz. Her zaman açık ekran özelliği geldiğinden beri seveni olduğu kadar sevmeyeni de olmuştu; eğer siz sevmeyen taraftaysanız bugün sizin için nasıl kapatabileceğinizi anlatıyoruz.

Always On Display Nasıl Kapatılır?

Always On Display nasıl kapatılır? Bu özellik şu an için sadece iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’lerde geçerlidir; yeni telefon modelleri geldikçe bu listenin gittikçe genişleyeceğini düşünüyoruz! Eğer son çıkan iPhone modeline sahipseniz, bu özelliği kolayca entegre edebilirsiniz!

  1. Telefonunuzun tuş kilidini açın.
  2. Ayarlar’a gidin.
  3. Ekran ve parlaklık’a gidin.
  4. Always-on Display ya da Her Zaman Açık Ekran’a tıklayın.
  5. Buradan açılır menüye gidin.
  6. Karşınıza çıkacak üç seçenek içinden istediğini seçin.
  7. Ayarlarınızı son kez gözden geçirin.

İşte bu kadar! Artık Always On Display özelliğinden rahatsızsanız tamamen kendi kullanımınıza göre bu ayarı kişiselleştirebilirsiniz.

Her gün yayınladığımız yeni yazılarımızda işinize yarayacak ipuçlarını, teknolojik gelişmeleri ve daha birçok teknolojik bilgiyi paylaşıyoruz. Sizin de bizden istediğiniz şeyler varsa yorumlar kısmında belirtin çünkü sorunlarınızı çözmek için buradayız!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...