Steam’de 12 TL Altına Satılan Oyunlar

by teknohall

Merhaba sevgili Tekno Hall takipçileri bu yazımızda sizlere  Steam’de 30 TL altı olan güzel oyunları sıraladık sizler de isterseniz oynayabilir ve keyifli bir yaz geçirebilirsiniz.

She Sees Red – Interactive Movie

30 tl altı steam oyunları,,

She Sees Red, bizzat sorumluluk aldığınız, drama ve şiddet dolu, etkileşimli, canlı bir aksiyon filmi. Gece kulübünde birçok insanı öldüren ele geçmez bir suçluyu yakalamak adına elinden geleni yapan bir dedektif.

Sniper Ghost Warrior 3

steam 5 tl altı oyunlar,

Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.

Plane Mechanic Simulator

steam 40 tl altı oyunlar,

İngiltere, 1940. Luftwaffe Britanya’yı işgal etmeye hazırlanıyor ve Kraliyet Hava Kuvvetlerinin bunu durdurmak için herkese ihtiyacı var. Sana ihtiyaçları var. Uçakları uçar vaziyette tutmak için çırpınan yer personeline katı

Euro Truck Simulator 2

steam 30 tl altı oyunlar,

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.

American Truck Simulator

steam’de 5 tl altı oyunlar,

Umarım konu hakkındaki yazımızı beğenmiş, faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın. Tekno Hall.

Tavsiye Video

Related Posts

Yorum Bırakın...