Youtube Resim İçinde Resim Modu, iOS Kullanıcıları ile Tanışıyor!

by Merve Taş
youtube resim içinde resim

Youtube resim içinde resim modu nedir? Başka bir uygulama açıkken Youtube’dan video izlenir mi?

Youtube Resim İçinde Resim Modu, Sonunda iOS’a Da Geliyor!

Hayatınızda en az bir kere, özellikle son yıllarda “Youtube olmasa ne yapardık?” cümlesini kurduğunuza eminiz. Hayatımızın tamamen içinde olan Youtube, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye devam ediyor.

Başka bir uygulama kullanırken de Youtube’da istediğiniz şeyi izlemeye devam etmenizi sağlayan kayan pencere, iOS kullanıcıları için daha fazla kişiye hizmet etmeye başlıyor. iOS 15 kullananlar da artık bu özellikten yararlanmaya başlayabilecek.

Eğer Youtube Premium üyesiyseniz, her zaman bu özellikten faydalanmak istemeniz çok normal. Premium kullanıcıları bu özelliği tüm videolar için kullanabilirken, normal Youtube kullanıcıları arasında sadece Amerika’da yaşayanlar bu özellikten faydalanabiliyordu.

Yeni yapılan açıklamada ise iPhone ve iPad’e sahip ve Youtube uygulamasını kullanan herkesin bu özelliği artık alabileceğini, yalnız müzik dışındaki içerikleri kullanabilecekleri belirtildi. Bu yenilik sadece iOS kullanıcılarını kapsıyor çünkü Android kullananlar senelerdir bu özellikten faydalanıyordu.

Siz bu özelliği çoktan kullanmaya başlamış olabilirsiniz; fakat Youtube tarafından yapılan bir açıklama ile bu özelliğin en çok talep edilen özelliklerden biri olduğu ve kullanım yayılımının gerçekten yavaş ilerlediği aktarılmıştı. Yavaş yavaş da olsa bir gün hepimiz kullanmaya başlayacağız elbet, inanıyoruz…

Bu özelliği kullanıp kullanamayacağınızı görmek için uygulamaya gidip deneme yapmanız yeterli. Birkaç gün içinde tekrar deneyerek kullanıma açılıp açılmadığına bakmayı unutmayın.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...