AirPods özellikleri nedir?

by Merve Taş
AirPods-ozellikleri-nedir

AirPods özellikleri nedir?

AirPods özellikleri nedir?

Airpods özellikleri nedir? AirPods, Apple tarafından üretilen kablosuz kulaklıklardır. Bluetooth teknolojisiyle iOS ve diğer cihazlarla eşleştirilebilirler. AirPods, şarj edilebilir bir kılıfın içine yerleştirilir ve kulaklıkların pil ömrünü artırmak için şarj edilmesini sağlar. Ayrıca, AirPods, kulaklıkları çıkardığınızda müziği otomatik olarak duraklatır ve kulaklıkları yeniden taktığınızda müziği devam ettirir. AirPods, Apple’ın ürettiği iOS cihazlarında kolayca eşleştirilebilir ve Siri gibi sanal asistanları kullanarak sesli komutlarla kontrol edilebilirler.AirPods, kablosuz olarak çalışan kulaklıklar olup, birçok özellikle donatılmıştır. AirPods’un bazı özellikleri şunlardır:

  1. Otomatik bağlantı: AirPods, Bluetooth özelliği olan bir cihaza yaklaştığında otomatik olarak bağlanır ve müziği oynatmaya başlar.
  2. Dokunmatik kontrol: AirPods’un üzerindeki dokunmatik alanlar, müziği duraklatmak veya devam ettirmek, bir sonraki veya önceki şarkıya geçmek veya Siri’yi çağırmak gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.
  3. Uzun pil ömrü: AirPods, tam şarjda yaklaşık 5 saatlik bir kullanım süresi sunar ve şarj kutusu, kulaklıkları tamamen şarj etmek için kullanılabilir.
  4. Siri desteği: AirPods, Siri’yi çağırmak için dokunmatik kontrol işlevi ile kullanılabilir. Siri, kulaklıklar üzerinden doğrudan sorularınıza cevap verebilir.
  5. H1 yonga seti: AirPods, Apple’ın özel olarak tasarlanmış H1 yonga seti sayesinde yüksek kaliteli ses sağlar ve cihazlar arasında hızlı geçiş yapmanızı sağlar.
  6. Otomatik duraklatma: AirPods’unuz kulaklarınızda değilken, müzik otomatik olarak duraklatılır ve kulaklıkları yeniden takarsanız müzik otomatik olarak başlar.
  7. Çift mikrofon: AirPods, çağrıları kristal netliğinde yapmak için çift mikrofonlu bir sistemle donatılmıştır.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...