Apple TV Özellikleri Nelerdir?

by Merve Taş
Apple tv özellikleri

Apple TV Özellikleri Nelerdir? Apple TV nedir ne işe yarar? Apple TV aylık ücret ne kadar?

Apple TV Özellikleri Nelerdir?

Apple TV Özellikleri Nelerdir? Apple TV, modern zamanın en kullanışlı icatlarından biridir! Bugün size kısaca Apple TV’nin en sevilen özelliklerini anlatıyoruz.

Apple TV aylık ücret ne kadar?

Apple TV aylık ücret ne kadar? Apple TV aylık ücret an itibari ile 34,99 TL fiyatına sahip olsa da, bu fiyat değişiklik gösterebilir. Satın almak istediğiniz zaman güncel fiyatları kontrol etmeyi unutmayın.

Apple TV nedir ne işe yarar?

Apple TV nedir ne işe yarar? Apple TV; dijital ortamdaki yayınlara ulaşabilmenizi sağlar. Televizyondaki yayınları da izleyebildiğimiz Apple TV’de aynı zamanda müzik de dinleyebiliyoruz!

Tüm Cihazlarınızdan Kontrol Edin

Apple TV’yi telefon, tablet ve bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. AirPlay özelliği sayesinde tüm cihazlarınızdan kablosuz yayın yapabilirsiniz. Bu özelliği Youtube’da da kullanıyoruz; eğer Apple kullanıcısıysanız AirPlay bu noktada oldukça işinize yarayacak.

Telefondan ve Tabletten Kontrol Edilebilir

Apple TV kumandanızı bulamıyorsanız, telefonunuzdan ya da tabletinizden de Apple TV’yi kontrol edebilirsiniz! Telefonunuzun kontrol merkezine ilgili kısayolu ekleyerek istediğiniz işlemi telefon ve tabletten gerçekleştirebilirsiniz.

Apple TV Oyun Oynama

Gamepad ile birlikte oyun oynayabilirsiniz! Appple TV’de bulunan oyunları kumanda ile birlikte oynayabilirsiniz.

Fitness+ Antrenmanlarızı Kontrol Edin

Apple’ın premium Fitness aboneliğini Apple TV’de de kullanabilirsiniz! Eğer Apple TV’niz tvOS 16 sürümündeyse, tüm antrenmanları buradan kontrol edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...