Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar

by teknohall

Merhaba Sevgili Tekno Hall takipçileri, bu yazımızda sizlere Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar inceleyeceğiz.

Windows 10 masaüstü yada dizüstü bilgisayarlarınız üzerinden ücretsiz ekran kaydetme programı .

2020 yılında tercih edilen en iyi ücretsiz ekran kaydetme programlarını sizler için araştırdık.

Hadi Gelin Beraber Bakalım.

1. OBS Studio [TeknoHall Tavsiye]

  • Yüksek kaliteli kayıtlar elde etmenize yardımcı olacak özelliklerle donatılmış, oyunları yakalamak veya yayınlamak için en iyi ücretsiz ekran kayıt programları kategorisinde ilk sırada yer alır.
  • OBS çok amaçlı kullanımı olan bir program. Bu programı daha çok Twitch yayıncılarından tanıyoruz. Çünkü Twitch, YouTube ve daha birçok yayın platformunda profesyonel canlı yayın yapılmasını sağlıyor.
+ İYİ ÖZELLİKLERİ
HD akış ve kayıt
Video uzunluğu sınırlaması yok

2. Apowersoft

  • Programlama yada eğkitim ile ilgili Windows bilgisayarınızın ekran görüntüsünü kaydetmek istiyorsanız bu program tam da size göre bir program. Online olarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Programın en güzel ykanlarından birisi de ekran boyutunu direkt olarak ayarlayabilmemiz. İsterseniz Full HD, isterseniz çok daha düşük çözünürlüklerde kayıt yapabiliyorsunuz.

+ İYİ ÖZELLİKLERİ
Zaman sınırı veya filigran yok
Birçok export dosya seçeneği

3. TinyTake

  • TinyTake, web kkamerası ve çalışma alanı filmi almayı amaçlayan ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Kaydetmek istediğiniz alanları seçin ve kaydedin, çok basit ve kullanışlı bir ekran kaydedici.

4. FlashBack Express

  • Oyun kaydetmek ve web kameranızdan görüntü yakalamak için ideal olan bir diğer özellikli ekran kaydedici.

+ İYİ ÖZELLİKLERİ
İyi tasarlanmış arayüz
Dahili video editörü
Çıktı formatları seçimi

5. Xsplit Broadcaster

  • Xsplit ekran kaydedici genelde oyun ve video kaydetme programı olarak ta bilinir. Facebook, Youtube gibi platformlar üzerinden video kaydı gerçekleştirilebilir.

Umarım konu hakkındaki yazımızı beğenmiş, faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın. Tekno Hall.

Related Posts

Yorum Bırakın...