Google Drive İpuçları Sayesinde Hayatınız Kolaylaşacak!

by Merve Taş
google drive ipuçları

Google Drive İpuçları nelerdir? Google Drive kullananlar; bu harika bilgileri öğrendikten sonra Drive deneyiminiz bambaşka bir noktaya ulaşacak! Peki, bugün size hangi ipuçlarını veriyoruz? Aşağıda sizin için anlatıyoruz; gelin, öğrenelim!

Google Drive İpuçları Nelerdir?

Google Drive ipuçları ile birlikte hayatınızın daha kolaylaşacağına eminiz! En iyi bulut depolama seçeneklerinden biri olan Drive; ister sadece kişisel bilgilerinizi depolama anlamında, ister işle ilgili tüm evraklarınızı depolamada harika işler çıkarır. Birçok şirketin depolama anlamındaki ilk tercihlerinden biri olan Drive’ın bu başarısının altında tabi ki Google güvencesi yatıyor. Peki, nedir bu Drive’ı vazgeçilmez kılan özellikler? Aşağıda sizin için anlatıyoruz!

Google Çizimler

Drive’a attığınız bir fotoğrafın üzerinde düzenleme yapmanız gerekiyorsa, Google Çizimler tam size göre! Drive’ıma gittikten sonra Diğer’e tıkladığınızda Çizimler’e gidebilirsiniz.

Gelişmiş Aramalar

Drive’a attığınız belgelerin arasında kaybolanlardan mısınız? Biz de öyleyiz! Arama çubuğunun yetersiz kaldığı durumlarda, arama çubuğunun yanında bulunan filtrelerden aradığınız dökümana kolayca ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Dosya Erişimi

Bir belge üzerinde çalıştığınız anda internetiniz mi gitti? Korkmayın! Google Drive’da çevrimdışı çalışma modunu etkinleştirdiyseniz, bilgileriniz asla kaybolmaz. Bunun için Drive ayarlarından Genel’e tıklayın ve ardından Çevrimdışı’na tıklayın.

Dosyaları Kolayca Başkalarıyla Paylaşın

Tek bir düğme ile dilediğiniz dosyayı başkalarıyla paylaşmak mı? Bayılırız! Paylaş düğmesini seçtikten sonra, kişilerinizde ekli olanlardan biriyle kolayca paylaşabilirsiniz; ya da dilediğiniz kişinin bilgilerini girebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...