Windows 11 Dosya Gezgini Sekme Özelliği Geliyor!

by Merve Taş
windows 11 dosya gezgini sekme

Windows 11 dosya gezgini sekme özelliği geliyor! Uzun zamandır beklenen dosya gezgini sekme özelliği ile tanışın!

Windows 11 Dosya Gezgini Sekme Özelliği ile Tanışın

Windows 11 çıktığı zamandan beri birçok iyileştirme ile karşımıza çıkıyor. Bu güncellemeler öncelikle test ediliyor ve birçok seveceğimiz yeniliğe evriliyorlar.

Yeni güncelleme hakkında öğrenilen birçok bilgi var ve diğer güncellemelere göre çok daha yenilikçi özelliklere sahip olacağımızı gösteriyor. Eminim Windows 11’e geçen birçok kişi Windows 10’a geri dönmenin birçok yolunu aramıştır ve herkesin en sevdiği sürüm olmamıştır; ama tüm bunlara rağmen birçok yeniliği ve değişikliği sayesinde şimdiden en çok kullanılan sürüm haline geldi. Birçok hataya sahip olsa da sık sık gelen güncellemeler sayesinde bunların üstesinden geldi.

Windows 11 her gün biraz daha iyileşiyor, çünkü Explorer yeni bir özellikle geliyor! Windows 11 Explorer, uzun süredir sekmelere göre ayarlanıyordu. Bu herkesin hoşuna gitmeyebilir, ama ayrı ayrı pencereler kullanmak yerine sekmelerde gezinmek çok daha kolay bir hale geliyor. Dosyalama hızını arttıran bu yeni özellik ile sekmelere ayrılmış klasörleri bir arada görmek çok daha kolay olacak.

Sadece sekmeler değil, aynı zamanda günlük hayatınızda bilgisayar kullanımınızı kolaylaştıracak birçok yenilik içeriyor. Sekme kullanmak daha az RAM harcadığı için, daha hızlı bir bilgisayar performansına sahip olacağınızı gösteriyor. RAM performansının azalması, birçok bilgisayar için gerçekten kurtarıcı bir özellik olabilir. Oyun oynuyorsanız, bilgisayarınız için harika bir yenilik olaiblir.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...