En İyi 5 Ücretsiz Bulut Depolama Hizmeti

by Merve Taş
ücretsiz bulut depolama

Ücretsiz bulut depolama hizmetlerinden en iyisi hangisi? En iyi bulut depolama hangisi? Bulut depolama ücretli mi? Hangi depolama birimi en fazla ücretsiz depolama alanı sağlamaktadır?

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hangisi?

Birden fazla bulut depolama hizmeti olduğunu ve seçim yaparken zorlanabileceğinizi biliyoruz. Bunun için, size en uygun olanını daha kolay ayırt edebileceğiniz seçenekleri toplayarak bir araya getirdik! Bazı bulutları es geçtik, örneğin Apple, çünkü bulut depolama hizmeti gerçekten çok kısıtlı.

Google Drive: 15 GB

Ücretsiz bulut depolama hizmetleri dersimize gelin, Google Drive ile başlayalım! Google Drive, birçok sebep sayesinde benzersiz bir depolama alanı sunar. Sadece Google hesabı oluşturarak 15 GB’lık bir depolama alanı elde etmenize olanak tanırken, E-Tablolar, Dökümanlar gibi birçok hizmet sağlar. Google Fotoğraflar hizmetini kullanarak tüm fotoğraflarınızı da depolayabilirsiniz.

Microsoft OneDrive: 5 GB

ücretsiz bulut depolama

Microsoft, depolama alanında da yanımızda! 5 GB’lık saklama alanı sunan OneDrive, sadece bir Microsoft hesabına sahip olmanızı istiyor. Eğer Windows işletim sistemi içeren bir bilgisayara ya da Skype’a sahipseniz, kullandığınız Microsoft hesabınız ile OneDrive’ı kullanabilirsiniz.

MEGA: İlk Yıl için 20 GB

En fazla ücretsiz depolama alanı sunan MEGA, 20 GB’lık bir depolama alanı sunar. Mobil uygulama, arkadaşlarınıza öneri gibi yollarla da 5 GB’lık depolama alanı kazanabilirsiniz. Tek kötü özelliği, bu depolama hizmetini sadece bir yıl boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca, Microsoft ya da Google gibi ek hizmet sunmaz fakat tüm bunlara rağmen oldukça yüksek güvenlik standartları ve fazla depolama alanı sayesinde sıkça tercih edilir.

IceDrive: 10GB

IceDrive, 10 GB’lık bir saklama alanı sunarak bulut depolama dünyasına iddialı bir giriş yapan, nispeten yeni sayılabilecek bir depolama hizmetidir. Hesabınızı oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz IceDrive, güvenli bir bulut tabanlı hizmettir.

Sync.com: 5GB

Ücretsiz planında nispeten daha kısıtlı kullanım sunan Sync.com, 5 GB’lık bir saklama alanı sunar. MEGA’da olduğu gibi, mobil uygulama yükleme ve arkadaşlarınıza tavsiye gibi yollarla saklama alanınızı arttırmanızı sağlar.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...