Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit

by teknohall
wondershare-recoverit

Hepimiz bilmeden ya da bilerek silip daha sonralarda pişman olduğumuz dosyalarımızı, verilerimizi geri getirmek istemiştir. Fakat çabamız boşa gitmiş olabilir. Çünkü ne yazık ki bu olaylara sadece filmlerden aşina olmuştuk. Gelişen teknoloji ile insanların merak duygusu gelişerek artık kendi verileri, silinen resimlerini geri getirmeyi başardılar.

Sizlerde oturduğunuz yerden dizüstü yada masaüstü fark etmeksizin herhangi bir cihazdan verilerinizi geri getirebilirsiniz. Benimde kullandığım ve oldukça olumlu sonuçlar aldığım bu programı sizlere de tavsiye ederiz. Hatta kenarda köşede kalmış, unutulmuş eski depolama aygıtlarımı dahi tarama yaparak verilerime erişmeyi başardım.

Bu programı çok mu merak ettiniz. Sizleri çok bekletmeden programdan bahsedelim.

wondershare

Wondershare Recoverit

Bilgisayar, dizüstü gibi cihazlarımızda ulaşamadığımız dosyalara Wondershare programı ile ulaşabiliriz. Oldukça kolay ve basit olan işlemlerden sonra sizde büyük bir dertten kurtulabilirsiniz.

İlk kullanımda 100 mb’ kadar ücretsiz geri getirme işlemi yapan program her türlü dosyaya sabit disk, ssd, raid, hafıza kartları, ipod disket, akıllı telefon, masaüstü cihazlardan verileri kurtarmayı başarıyor.

3 farklı olan sürümü ile kendinize uygun olanı indirip kullanabilirsiniz. Daha sonra programı indirip dosyalarınıza erişmek için sadece tarama işleminin bitmesini beklemelisiniz.

Özellikleri

Ayrıca programın özelliklerine değinmek gerekirse en başta silinen dosyaları geri getirir. Sık karşılaştığımız virüs probleminden zarar gören dosyaları kurtarabilir. İşletim sistemimizin çökmesini engeller. Geri dönüşüme giden dosyalarımızı da tarama yaparak kurtarabiliriz.

Desteklediği Formatlar

Dikkatimizi çeken bir diğer konu ise binlerce dosya tipi olan verilerde acaba hangilerini kurtarabilir?

file

Hemen hemen günlük hayatta kullandığımız tüm dosya formatlarını destekleyen program Word, Excel ofis programları gibi tamamının uzantısını destekler.

Film çekmeyi seven, video kaydı alan ya da eskilerden çektiği videolardan silinen olanlara da erişmek için tüm video formatları destekleyen program sayesinde tarama işlemden sonra dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Araba, otobüste yolculuk ederken benim gibi belki sizde kendinize ait müzik listesi yapmışsınızdır. Bazen oluşan arızalar ya da istenmedik durumlar yüzünden silinen listemize de tüm formatları ile erişmek mümkün.

Özellikle programı en çok kullanacağımızız alanlardan biri olan görüntüler ise tüm formatları içeriyor. Yani bu sayede çocukluk resimlerimize, büyüklerimizin resimlerine ya da geçmişe yolculuk yapmak istediğimizde program sayesinden kısa süre içinde silinen ya da bozulan tüm resimlerimize ulaşabiliriz.

Oldukça kullanışlı olan program eminim benim gibi size de birçok alanda kolaylık sağlayacaktır. Mutlaka evdeki sürücüleriniz ile denemeniz gereken programlardan bir tanesi sayılır. Basit bir şekilde tarama yaptıktan sonra silinen dosyalarınız geri gelir.

Related Posts

Yorum Bırakın...