Microsoft Outlook Yeni Sürümü Yenilikleri Nelerdir?

by Merve Taş
microsoft outlook yeni sürüm

Microsoft Outlook yeni sürümü nasıl çalışır? Outlook’un son versiyonu nasıl indirilir? Outlook yenilikleri nelerdir?

Microsoft Outlook Yeni Sürümü Yenilikleri Nelerdir?

Microsoft Outlook Yeni Sürümü Yenilikleri Nelerdir? Bildiğiniz üzere, Microsoft çok uzun bir süredir Outlook’u iyileştirmeye çalışıyor. Yaptıkları yenilikler yakın zamanda test edilmeye başlandı. Insider kullananlar için bu yenilik oldukça kullanışlı oldu.

Microsoft, Insider’a kayıtlı eğitim hesaplarını ve şirket hesaplarını test etmeye başladı. Bu hafta açıklanan test aşamasında kişisel hesaplar kullanılamıyor. Yenilenen sürüme erişmek için sağ üst kısımda bulunan “Try the New Outlook” ya da “Yeni Outlook’u Deneyin” butonuna tıklayın.

Yenilenen uygulama birçok kullanışlı özellik ile tanışmamızı sağıyor. Mesaj hatırlatma özelliği, To-Do List kısmı ve yenilenen takvimi ile gerçekten kullanışlı olacağa benziyor. Microsoft Teams ve Loop ile eşlenik bir biçimde çalıştığı için, aynı yerden birçok şeye erişebilirsiniz.

Dosyalara eklenti olarak bulut tabanındaki dosyalarınızı @ yazarak ekleyebilirsiniz. Bunun için belgenin adını yazmanız yeterli olacak! Yenilenen bu uygulama, eskisinin yerini alacağa benziyor. Yeni sürümü kullanmaya başlamak için indirmeniz gerekmiyor, eski sürüm üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı yukarda açıklamıştık. @outlook.com hesabı olmayan yani Gmail, hotmail ya da iCloud gibi hesapları bulunan e-postaları ya da diğer tüm klasörleri sıralayabilirsiniz. Yenilenen sürümün Mac’te nasıl kullanılacağına dair henüz bir açıklama olmadığını söylemekte fayda var.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...