Netflix Güncellemesi ile Ana Sayfanız Artık Daha Rahat Gözükecek!

by Merve Taş
netflix

Netflix’te hepimiz, sürekli yeni dizilere ya da filmlere başlıyoruz ve hoşumuza gitmediği zaman yarıda bırakabiliyoruz. “İzlemeye devam et” kısmında bu diziler, sonsuza kadar birikerek can sıkıcı bir hal almaya başlıyor; onlardan kurtulmanın mümkün olmadığını bir kez daha anlıyorduk.

Netflix güncellemesi ile, bunun eksikliğini fark edilmiş olacak ki, artık “İzlemeye devam et” kısmından izlemeyi bıraktığımız içerikleri kaldırmamıza izin veriliyor. Bu yeni özellik, Netflix’in hem mobil, hem TV hem de web sürümlerinde yer alıyor. Peki, artık görmek istemediğimiz diziler nasıl kaldırılır?

Netflix Güncellemesi ile İzlemeye Devam Et Kısmından İçerik Kaldırma

Netflix güncellemesi küçük gibi gözükebilir, ama aslında çok etkili! Yeni güncellemesi sayesinde, artık izlemeyi bıraktığımız içeriklerden koleksiyon yapmak zorunda değiliz… Çok basit bir yolla, içeriği kolayca kaldırabilir ve bir daha izlemeye karar verene kadar görmeyebiliriz!

Bunun için, kaldırmak istediğiniz dizi ya da filmin içine gidin. “Daha fazla bölüm”, “İzlemeye devam et” gibi seçeneklerin olduğu kısımdan aşağıya doğru inin. Uzun zamandır beklediğiniz o güzel yazıyı orada göreceksiniz… Görmek istemediğiniz içeriği kaldırdıktan sonra, eğer yanlışlıkla kaldırdıysanız üzerine bir kez daha tıklayarak işleminizi kolayca geri alabilirsiniz.

Netflix akışınızda büyük bir ferahlamaya sebep olacak bu önemli güncelleme, artık gerçekten görmekten sıkıldığımız ve uzun süredir izlemediğimiz, beğenmediğimiz içerikleri kaldırarak bize büyük bir iyilik yapıyor. Böyle küçük ama etkili güncellemeleri seviyoruz, değil mi?

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...