Samsung ’dan Yeni Gelişmeler

by Ayse Genc
Samsung

Samsung Galaxy Awesome Unpacked Etkinliği

Samsung, 17 Mart 2021’de, şimdiye kadarki ikincisi olan Unpacked etkinliğini duyurdu. Şirket, etkinliğe “Galaxy Awesome Unpacked” adını verdi.  Orta ölçekli cihazların ortaya çıkarılmasına adanmış tüm bir etkinlik biraz alışılmadık bir olay. Ancak şimdiye kadar gördüğümüz sızdırılmış bilgiler, Samsung’un bu telefonları çok ciddiye aldığını gösteriyor. A52 5G, Samsung’un ileri teknoloji telefonlara ayırma eğiliminde olduğu aylık güvenlik güncellemelerini alacak gibi görünüyor. Teknik sızıntılar, yüksek yenileme hızına sahip ekranlar bekleyebileceğimizi gösterdi.

Ocak ayının ortasında Samsung, çevrimiçi bir etkinlik sırasında yılın amiral gemisi telefonlarını Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra’yı tanıttı. Hepsi 5G ile geldi ve cihazlar öncekilerden 200 $ daha düşük olan 800 $ ‘dan başladı. Samsung, kısmen mevcut ortam nedeniyle fiyatı düşürse de koronavirüs salgını sırasında işsiz milyonlarca insan için 800 dolar hala çok pahalı olabilir. A Serisinin devreye girdiği yer burasıdır.

Galaxy A Serisi Daha Düşük Fiyatlarla Gelebilir

Muhtemelen Samsung’un yeni Galaxy A serisi, geçen yılın 5G modellerinden daha düşük fiyatlar görecek. Daha ucuz cihazları tanıtma hareketi, Apple ve Samsung’un ileri teknoloji telefonlar için standart başlangıç ​​fiyatı olarak 1.000 $ ‘ı oluşturduğu birkaç yıl öncesinin tersine döndü. İlk başta, bazı insanlar zammı kabul etti, ancak birçoğu maliyete karşı çıktı. Birçoğu eski telefonlarını eskisinden daha uzun süre tuttu veya iPhone’ların ve Galaxy telefonların daha bütçeli sürümlerini aradı. Cihazlara 5G ve daha gelişmiş malzemeler eklendiğinde, şirketler fiyatları yükseltmeyi tercih ettiler. En son ve en büyük yeniliklere sahip olmak ucuz değil. Ancak bu yeniliklerden bazıları, Samsung ve diğer şirketlerin baz fiyatlarını düşürebilecekleri kadar uzun süredir piyasada. Ayrıca milyonlarca insanın hastalanmasına ve işsiz kalmasına neden olan bir salgın ve durgunluğun ortasındayız. COVID-19 117 milyondan fazla insanı enfekte etti ve yaklaşık 2,6 milyon kişiyi öldürdü.

Etkinliği 17 Mart saat 10: 00’da ET / 07: 00’da Samsung’un YouTube kanalını izleyerek izleyebilirsiniz.

Güncel ve özgün haberler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Videou anlatımlar için aşağıda bulunan YouTube adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Yorum Bırakın...