Bilinmeyen Youtube Özellikleri ile Tanışın!

by Merve Taş
bilinmeyen youtube özellikleri

Bilinmeyen Youtube Özellikleri nelerdir? Youtube özellikleri arasından en çok seveceklerinizi sizin için anlatıyoruz!

Bilinmeyen Youtube Özellikleri Nelerdir?

Youtube, 2005 yılından beri hayatımızda var olsa da özellikle son birkaç senedir hayatımızdaki yeri katlanarak büyümeye devam ediyor. Dünyada en çok trafik alan sitelerinden biri olmasının tabi ki birçok sebebi var! Zamanla kendini geliştirmeye devam eden Youtube, daha kullanışlı bir uygulama olma yolunda hızla ilerliyor. Kullanışlı olmasını sağlayan da yepyeni özellikleri bünyesinde barındırıyor! Aşağıda size bu sebeplerden birkaçını sıralıyoruz.

Tüm yorumlarınızı görün

Youtube’da eğer birçok gönderiye yorum yaptıysanız, bunları tek bir yerden görebildiğinizi biliyor musunuz? Yardım kısmına giderek arama kısmına yorum yazıp Yorum Etkinliği bölümünden attığınız yorumları görebilirsiniz.

Daha sonra izlemek için kaydedin

Bir video derya denizi olan Youtube’da bir içeriği gördüyseniz ve o an izleyecek vaktiniz yoksa, üzülmeyin! Daha sonra izle isimli oynatma listesine videoyu kaydederek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Kolayca ileri ya da geriye sarın

Telefonunuzdan ne kadar çok video izlediğinizi az çok tahmin edebiliyoruz, çünkü biz de çok fazla izliyoruz! İzlediğimiz videolarda daha hızlı ileri ya da geriye sarabileceğimizi biliyor musunuz? İleri sarmak için ekranınızın sağ kısmına iki kez, geriye sarmak için ise sol kısmına iki kez tıklayabilirsiniz. Eğer ileri ya da geriye sararken arka arkaya tıklarsanız daha fazla sarma işlemi gerçekleşir.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...