En Kullanışlı Netflix Chrome Eklentileri!

by Merve Taş
netflix chrome

En kullanışlı Netflix Chrome eklentisi hangisi? Language Reactor nasıl kurulur? Netflix Chrome eklentileri nelerdir?

Netflix deneyiminizi birkaç eklenti ile arşa çıkarmaya var mısınız? Sizin için hazırladığımız birkaç ipucu ile Netflix’i daha verimli kullanmanız işten bile değil!

En İyi Netflix Chrome Eklentileri

İnternetten araştırmakla uğraşmayıp, izlediğiniz her içerik için IMDb puanını öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da izlediğiniz içeriklerden GIF yapmak istiyor olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız ipuçları ile Netflix’in deyim yerindeyse etinden sütünden yararlanacaksınız! Gelin, hep birlikte inceleyelim.

Netflix GIF Oluşturma

Netflix GIF içerikleri sık sık karşınıza çıkıyor ve bunların nasıl elde edildiğini öğrenmek istiyorsanız, sizin için bir yanıtımız var! Netflix GIF’leri, izlediğiniz içeriklerden kesitleri GIF’e çevirmenizi sağlar. Bu eklenti sadece Netflix üzerinde değil, diğer sitelerde de çalışır.

  • Netflix’te dizi izlediğiniz sırada G harfine basın.
  • Açılan pencereden Chrome’u seçin.
  • Çıkan listeden Netflix’e tıklayın.
  • Netflix GIF oluşturma için Paylaş’a tıklayın.
  • GIF’i bitirmek için durdur butonuna basın.
  • Durdur butonuna bastıktan sonra, GIF otomatik olarak indirilecektir.

Netflix GIF Oluşturma eklentisini indirmek için tıklayın.

Netflix Resim İçinde Resim Uzantısı

Netflix resim içinde resim uzantısını tanıyor musunuz? İş yerinde canınız sıkılıyor ve bir şeyler izlemek mi istiyorsunuz? Netflix resim içinde resim özelliği ile, küçük bir oynatma penceresi açarak dilediğiniz içeriği izleyebilirsiniz! Bilgisayarınızdan hangi ekranı açarsanız açın, köşede içerik oynamaya devam edecektir.

Netflix Resim İçinde Resim uzantısını indirmek için tıklayın.

Netflix Trim ile Filtreleme

netflix chrome

Netflix Trim Filtreme, en kullanışlı Netflix uzantılarından biridir. Dilediğiniz filmi ya da herhangi bir içeriği izlemekte kararsız kalıyor, ya da seçtiğiniz her film kötü çıktığı için artık seçme yetinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Trim; IMDb, Rotten Tomatoes gibi sitelerden filmlerin puanlarını çekeren onları filtrelemenizi sağlar. Trim ile dilerseniz 9 puanlık filmleri seçmek için bir arama yapabilir, seçtiğiniz puanın altındaki tüm filmleri gizleyebilirsiniz! Aynı zamanda sadece puanlama değil, içeriklerin türlerini de filtreyebilirsiniz.

Netflix Trim Filtreleme uzantısını indirmek için tıklayın.

Netflix Chrome Klavye Kısayolları

Netflix klavye kısayolları eklentisi Netflix Extended, klavye üzerinden Netflix’i kullanmanızı sağlayan özellikleri önünüze sunar. Altyazıların boyutunu, rengini ya da yazı tipini de değiştirebilirken, ekranı yakınlaştırmanızı da sağlar.

Netflix Klavye Kısayolları eklentisini indirmek için tıklayın.

Netflix Otomatik Atlama

İzlediğiniz dizilerin özetlerini ya da jeneriklerini atlamanızı sağlayan bu uzantı, dizi keyfiniz bölünmeden izlemenizi sağlar.

Netflix Otomatik Atlama eklentisini indirmek için tıklayın.

Netflix Teleparty

Sevdiklerinizle birlikte bir şeyler izlemek için yan yana olmanıza gerek var mı? Bizce yok! Teleparty uygulaması, bu zamana kadar ortaya çıkan en kullanışlı Netflix eklentisi olarak biliniyor. Arkadaşlarınızla senkronize bir şekilde aynı içeriği izleyebilir, keyifli anlar geçirebilirsiniz!

Netflix Teleparty eklentisini indirmek için tıklayın.

Language Reactor

Language Reactor eklentisini bilmeyen var mı? İzlediğiniz her içerikte çift altyazı ekleme özelliği ile kolayca dil öğrenmenizi sağlayan Language Reactor, birçok dil seçeneğine sahiptir. Bilmediğiniz kelimelere tıklayarak anında dilinize çevirir, böylece işinizi oldukça kolaylaştırmanızı sağlar! Ayrıca, bilmediğiniz kelimeleri kolayca kaydedebilirsiniz.

Netflix Language Reactor eklentisini indirmek için tıklayın.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...