Lenovo, CES 2021’de ThinkPad X1 Titanium Yoga’yı Tanıttı

by Ayse Genc
lenovo

Lenovo CES 2021’de şimdiye kadarki en ince 2’si 1 arada ürünü ThinkPad X1 Titanium Yoga’yı duyurdu. Bilgisayar üreticisi ayrıca ThinkPad X1 Carbon ve X1 Yoga ve tamamen yeni X12 Ayrılabilir 2’si 1 arada ürünlerine yönelik güncellemeleri duyurdu.

Lenovo’nun birinci sınıf ThinkPad X1 dizüstü bilgisayarları, yıllardır CES duyurularının en önemli özelliği haline geldi. Sanal olmasına rağmen CES 2021 ile devam ediyor. Bilgisayar üreticisi, geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen X1 Fold ve X1 Nano’ya ThinkPad X1 serisini de katarak iki yeni model ve iki güncelleme çıkarıyor.  En hafif ThinkPad olan X1 Nano ve 907 gram ağırlığında.

ThinkPad X1 Titanium Yoga

Lenovo’nun 11 mm’nin (0,4 inç) biraz üzerindeki en ince ThinkPad olduğunu söylediği ThinkPad X1 Titanium Yoga bu yılki duyuruların öne çıkanlarından biri. Aynı zamanda sadece 1,2 kg ağırlığındadır. Dönüştürülebilir ikisi bir arada, 3 2 en boy oranına ve 13,5 inç 2K 450 nit ekrana sahip.

Aynı zamanda dokunmatik olan yeni bilgisayar, İnce yapısının ve titanyum malzemeyle kaplı olmasının yanı sıra dokunmadan oturum açma için bir IR kamera ve bir parmak izi okuyucusuna sahip 5G’ye hazır olan cihazın kabaca 1.899 dolardan başlayarak bu ayın sonunda sipariş verilebilir hale gelmesi bekleniyor.

Lenovo ThinkPad X12 Detachable

lenovo

X1 Titanium, ayrılabilir arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip. 12,3 inçlik bir tablet olan tamamen yeni ThinkPad X12 Detachable de tanıtılanlar arasında. Aynı zamanda 3 2 en boy oranına sahiptir. Aşırı sıcak ve soğuğa, toza, düşmeye, dökülmeye ve darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda 5G’ye hazır olması da tableti ticari alan kullanımı için oldukça iyi bir seçenek haline getiriyor.

Lenovo ayrıca ThinkPad X1 Carbon ve X1 Yoga’yı da güncelledi. Her ikisini de düşük mavi ışıklı 16 10 en boy oranlı ekranlara ve güç düğmelerinde tümleşik parmak izi okuyuculara taşıdı. Diğerleri gibi, isteğe bağlı 5G kablosuz var. Bunların tümü 11. nesil Intel işlemciler üzerinde çalışıyor ve yonga üreticisinin Evo platformunun bir parçası. Bu da size uzun pil ömrü, harika kablosuz bağlantı ve anlık gibi gerçek dünya mobil performans hedeflerini karşılayan bir dizüstü bilgisayar alacağınızı bildiriyor.

Güncel ve özgün haberler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Videou anlatımlar için aşağıda bulunan YouTube adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Yorum Bırakın...